S812C36AUAC2QT2U
Код товару: 179484
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S-812C36AUA-C2QT2U S-812C36AUA-C2QT2U Виробник : ABLIC Inc. S812C_E.pdf Description: IC REG LINEAR 3.6V 50MA SOT89-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-243AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 50mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 500 nA
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-89-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.6V
Voltage Dropout (Max): 0.35V @ 10mA
Current - Supply (Max): 1.8 µA
на замовлення 1031 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-243AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 50mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Current - Supply (Max): 1.8 µA
товару немає в наявності
S-812C36AUA-C2QT2U S-812C36AUA-C2QT2U Виробник : ABLIC S812C_E-3430929.pdf LDO Voltage Regulators 3.6V 1.0uA 2.0%