S8658PL12NFB TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: PANEL,LHCP,12IN,NF,865-868MHZ,8D
Packaging: Bulk
Features: Cable - 304.8mm
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz
Applications: General Purpose
Gain: 8.5dBic
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Panel
Height (Max): 1.320" (33.53mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 866.5MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 10 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANEL,LHCP,12IN,NF,865-868MHZ,8D, Packaging: Bulk, Features: Cable - 304.8mm, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 865MHz ~ 868MHz, Applications: General Purpose, Gain: 8.5dBic, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Panel, Height (Max): 1.320" (33.53mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 866.5MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 10 W.