S8ULCC12-2
S8ULCC12-2 SMC Diode Solutions
Виробник: SMC Diode Solutions
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC 8-SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 5pF @ 1MHz (Max)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Написати відгук
Description: TVS DIODE 12VWM 19VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 5pF @ 1MHz (Max), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції S8ULCC12-2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 500W