S8VK-T24024
t061_s8vk-t_switch_mode_power_supply_datasheet_en.pdf
Код товару: 149357
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення на DIN-рейку
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S8VK-T24024 S8VK-T24024 Виробник : OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION 2551803.pdf Description: OMRON INDUSTRIAL AUTOMATION - S8VK-T24024 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, 1 Ausgang, 240 W, 24 VDC, 10 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 576V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Eingangsspannung, V AC: 320V AC bis 576V AC
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: S Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 320V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 10A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 240W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: To Be Advised
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 240W; 24VDC; 10A; OUT: 1
Mounting: for DIN rail mounting
Operating temperature: -40...70°C
Kind of power supply: for DIN rail
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: terminal block
Type of power supply: switching
Body dimensions: 150x104.6x60mm
Number of outputs: 1
Supply voltage: 450...600V DC
Voltage between phases (for three phase system): 3 x 380...480V AC
Output current: 10A
Output voltage: 24V DC
Efficiency: 89%
Power: 240W
Manufacturer series: S8VK-T
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Additional functions: parallel function
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
S8VK-T24024 S8VK-T24024 Виробник : Omron Automation and Safety t061_s8vk-t_switch_mode_power_supply_datasheet_en.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Packaging: Box
Power (Watts): 240W
Features: Adjustable Output, IP20, Load Sharing
Size / Dimension: 5.91" L x 2.36" W x 4.92" H (150.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE, TUV, UL
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 320 ~ 576 VAC (3 Phase)
на замовлення 818 шт:
на замовлення 30 шт:
S8VK-T24024 Виробник : Omron t061_s8vk-t_switch_mode_power_supply_datasheet_en.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 10A 240W 6-Pin
на замовлення 1 шт: