SA051C102KAC
SA051C102KAC AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA051C102KAC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C102KAC SA051C102KAC Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% X7R