SA051C102KAR
SA051C102KAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10 % .2 in
на замовлення 7062 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA051C102KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA051C102KAR SA051C102KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL