SA052A220JARC
SA052A220JARC KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 200V NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 22 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 22PF 200V NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.118" L (2.30mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 22 pF.
Інші пропозиції SA052A220JARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052A220JARC SA052A220JARC Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 22pF 5% C0G