SA052C331KAA
SA052C331KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 330PF 200V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 330pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA052C331KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA052C331KAA SA052C331KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 330pF 10% X7R