SA055E104MAA
SA055E104MAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 5234 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA055E104MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104MAA SA055E104MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL