SA055E104ZAR
SA055E104ZAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in.
Інші пропозиції SA055E104ZAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA055E104ZAR SA055E104ZAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U -20 %, + 80 % .2 in