SA100CAHR0G
SA100CAHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
SA%20SERIES_K1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 100V 162V DO204AC
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 500W,100V,5%,BIDIR, TVS.
Інші пропозиції SA100CAHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA100CAHR0G SA100CAHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor SA SERIES_K1602-972394.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 500W,100V,5%,BIDIR, TVS