Продукція > AVX > SA101A101JAA
SA101A101JAA
SA101A101JAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF 5% C0G
на замовлення 7495 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A101JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A101JAA SA101A101JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 100PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
SA101A101JAA SA101A101JAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 100pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R