SA101A101JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA101A101JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A101JAR SA101A101JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 100pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA101A101JAR SA101A101JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 100pF 5% C0G