SA101A102JARC
SA101A102JARC KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 6017 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101A102JARC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A102JARC SA101A102JARC Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL