SA101A181KAR
SA101A181KAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 180pF 100V C0G 10% Axial 125°C T/R
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 180pF 10% C0G.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A181KAR SA101A181KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 180pF 100V C0G 10% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
товару немає в наявності
SA101A181KAR SA101A181KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 180PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
SA101A181KAR SA101A181KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 180pF 10% C0G