SA101A471JAR
SA101A471JAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 470pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
на замовлення 6157 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A471JAR SA101A471JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 470pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
SA101A471JAR SA101A471JAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 470 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Мінімальне замовлення: 16
Мінімальне замовлення: 31
SA101A471JAR SA101A471JAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Description: CAP CER 470PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF
Мінімальне замовлення: 9
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 470 pF