SA101A561GAA
SA101A561GAA KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 560 pF
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 100V NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 560 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A561GAA SA101A561GAA Виробник : Kyocera AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560 pF C0G(NP0) 2 % .2 in
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
SA101A561GAA SA101A561GAA Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 560PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 560 pF