SA101A561JARC
SA101A561JARC KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101A561JARC SA101A561JARC Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 560pF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
на замовлення 110 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 84
SA101A561JARC SA101A561JARC Виробник : Kyocera AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 560 pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Мінімальне замовлення: 9
SA101A561JARC SA101A561JARC Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 9