SA101C102KAN
SA101C102KAN KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1000 pF X7R 10 % .2 in
на замовлення 9060 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA101C102KAN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C102KAN SA101C102KAN Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Axial 125°C Ammo
товару немає в наявності
SA101C102KAN Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER AXL
товару немає в наявності
SA101C102KAN SA101C102KAN Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% X7R