SA101C102MAR
SA101C102MAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 20% Axial 125°C T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C102MAR SA101C102MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 20% Axial 125°C T/R
на замовлення 488 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 331
на замовлення 488 шт:
Мінімальне замовлення: 220
SA101C102MAR SA101C102MAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 20% X7R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
SA101C102MAR SA101C102MAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V X7R AXIAL