SA101C103KAR
SA101C103KAR KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.170" L (2.54mm x 4.32mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - SA101C103KAR - CERAMIC CAPACITOR 0.01UF 100V, X7R, 10%, AXIAL, Produkthöhe: -, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded, Anschlussabstand: 25.4, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, Betriebstemperatur, min.: -55, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 4.32, Kapazität: 10000, Spannung (DC): 100, Produktpalette: SpinGuard SA Series, Produktdurchmesser: 2.54, Betriebstemperatur, max.: 125, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (08-Jul-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C103KAR SA101C103KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 10 % .2 in
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
SA101C103KAR SA101C103KAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 14
SA101C103KAR SA101C103KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 10% X7R
SA101C103KAR SA101C103KAR Виробник : KYOCERA AVX 2095937.pdf Description: KYOCERA AVX - SA101C103KAR - CERAMIC CAPACITOR 0.01UF 100V, X7R, 10%, AXIAL
Produkthöhe: -
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded
Anschlussabstand: 25.4
Kapazitätstoleranz: ± 10%