SA101C103MAR
SA101C103MAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 20% Axial 125°C T/R
на замовлення 5140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 20 % .2 in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C103MAR SA101C103MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 20% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 157
SA101C103MAR SA101C103MAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 20 % .2 in
Мінімальне замовлення: 14
SA101C103MAR SA101C103MAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності
SA101C103MAR SA101C103MAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 20% X7R