SA101C152MAR
SA101C152MAR KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1500PF 100V X7R AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 20% X7R.
Інші пропозиції SA101C152MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C152MAR SA101C152MAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 20% X7R