SA101C272KAR
SA101C272KAR KYOCERA AVX
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2700PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 5774 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10% X7R.
Інші пропозиції SA101C272KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C272KAR SA101C272KAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 2700PF 100V X7R AXIAL
товару немає в наявності
SA101C272KAR SA101C272KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 2700pF 10% X7R