SA101C332JAR
SA101C332JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 3300 pF X7R 5 % .2 in
на замовлення 7479 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA101C332JAR SA101C332JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0033uF 100V X7R 5% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 527
Мінімальне замовлення: 162
на замовлення 4 шт:
SA101C332JAR SA101C332JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 3300PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності
SA101C332JAR SA101C332JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 3300pF 5% X7R