SA201A102FAA
SA201A102FAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 1% C0G.
Інші пропозиції SA201A102FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A102FAA SA201A102FAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 1% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA201A102FAA SA201A102FAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 1% C0G