SA201A102GAA
SA201A102GAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 2% C0G.
Інші пропозиції SA201A102GAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A102GAA SA201A102GAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 2% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA201A102GAA SA201A102GAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 2% C0G