SA201A102JAA
SA201A102JAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
на замовлення 3495 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 5 % .2 in.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A102JAA SA201A102JAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 770
SA201A102JAA SA201A102JAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 5 % .2 in
Мінімальне замовлення: 9
SA201A102JAA SA201A102JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 5% C0G
SA201A102JAA SA201A102JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності