SA201A102JAR
SA201A102JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 3105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA201A102JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A102JAR SA201A102JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1000PF 100V NP0 AXIAL
на замовлення 19 шт:
SA201A102JAR SA201A102JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R