SA201A102KAR
SA201A102KAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.001uF 100V C0G 10% Axial 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA201A102KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A102KAR Виробник : AVX Corporation Description: CAP CER AXL
товару немає в наявності
SA201A102KAR SA201A102KAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% C0G
SA201A102KAR SA201A102KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 10 % .2 in