SA201A122JAA
SA201A122JAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0012uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 689
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX / PARTNER STOCK - SA201A122JAA - MLCC-LEADED 100V 1200PF C0GNP0 5, tariffCode: 85322400, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: Y-EX, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A122JAA Виробник : KYOCERA AVX / PARTNER STOCK avx-sa201a122jaa.pdf Description: KYOCERA AVX / PARTNER STOCK - SA201A122JAA - MLCC-LEADED 100V 1200PF C0GNP0 5
tariffCode: 85322400
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
SA201A122JAA SA201A122JAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0012uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA201A122JAA SA201A122JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1200PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
SA201A122JAA SA201A122JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 5% C0G