SA201A152FAR
SA201A152FAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 1% Axial 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL, Tolerance: ±1%, Lead Style: Straight, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1500 pF.
Інші пропозиції SA201A152FAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A152FAR SA201A152FAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
Tolerance: ±1%
Lead Style: Straight
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.100" Dia x 0.260" L (2.54mm x 6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
SA201A152FAR SA201A152FAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1500pF C0G(NP0) 1 % .2 in