SA201A152JAA
SA201A152JAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% C0G.
Інші пропозиції SA201A152JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A152JAA SA201A152JAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
SA201A152JAA SA201A152JAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% C0G