SA201A152JAR
SA201A152JAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1500pF C0G(NP0) 5 % .2 in
на замовлення 4586 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA201A152JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201A152JAR SA201A152JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.0015uF 100V C0G 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA201A152JAR SA201A152JAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 1500PF 100V NP0 AXIAL
товару немає в наявності
SA201A152JAR SA201A152JAR Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5% C0G