SA201C103KAA
SA201C103KAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 10 % .2 in E 581-SA201C103KAR.
Інші пропозиції SA201C103KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C103KAA SA201C103KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA201C103KAA SA201C103KAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 10% X7R
товару немає в наявності
SA201C103KAA SA201C103KAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 10 % .2 in E 581-SA201C103KAR