SA201C103KAR
SA201C103KAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 4441 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA201C103KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C103KAR SA201C103KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 10000PF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA201C103KAR SA201C103KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності