SA201C223KAR
SA201C223KAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA201C223KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201C223KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.022UF 100V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA201C223KAR SA201C223KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.022uF 100V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA201C223KAR SA201C223KAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R