SA201E473MAA
SA201E473MAA AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 100V Z5U AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF Z5U 2 0 % .2 in.
Інші пропозиції SA201E473MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA201E473MAA SA201E473MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.047uF 100V Z5U 20% Axial 85°C T/R
товару немає в наявності
SA201E473MAA SA201E473MAA Виробник : AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF Z5U 20 % .2 in
товару немає в наявності
SA201E473MAA SA201E473MAA Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .047uF Z5U 2 0 % .2 in