Продукція > AVX > SA205C223KAA
SA205C223KAA
SA205C223KAA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.022uF 10% X7R
на замовлення 4695 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C223KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C223KAA SA205C223KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA205C223KAA SA205C223KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R