SA205C333KAA
SA205C333KAA Kyocera AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 4610 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C333KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C333KAA SA205C333KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA205C333KAA SA205C333KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.033uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R