Продукція > AVX > SA205C333KAR
SA205C333KAR
SA205C333KAR AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF 10% X7R
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 10 % .2 in.
Інші пропозиції SA205C333KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C333KAR SA205C333KAR Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA205C333KAR SA205C333KAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.033uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA205C333KAR SA205C333KAR Виробник : KYOCERA AVX SASprinGuard-1158830.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .033uF X7R 10 % .2 in