SA205C473KAA
SA205C473KAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .047uF X7R 10 % .2 in
на замовлення 4990 шт:
термін постачання 147-156 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205C473KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C473KAA SA205C473KAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL
SA205C473KAA SA205C473KAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R