SA205C473KAM
SA205C473KAM KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.047uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA205C473KAM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C473KAM SA205C473KAM Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL
товару немає в наявності
SA205C473KAM SA205C473KAM Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 10% X7R