SA205C473KAN
SA205C473KAN AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 10% X7R.
Інші пропозиції SA205C473KAN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C473KAN SA205C473KAN Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.047uF 50V X7R 10% Axial 125°C Ammo
товару немає в наявності
SA205C473KAN SA205C473KAN Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.047uF 10% X7R