SA205C563JAR
SA205C563JAR AVX Corporation
spingrd.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.056UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.056uF 5% X7R.
Інші пропозиції SA205C563JAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205C563JAR SA205C563JAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.056uF 50V X7R 5% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
SA205C563JAR SA205C563JAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.056uF 5% X7R