SA205E104MAA
SA205E104MAA KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 435 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205E104MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E104MAA SA205E104MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.1uF 20% Z5U
на замовлення 2528 шт:
SA205E104MAA SA205E104MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
SA205E104MAA SA205E104MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R