SA205E224MAA
SA205E224MAA KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.22uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U.
Інші пропозиції SA205E224MAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E224MAA SA205E224MAA Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
на замовлення 3 шт:
SA205E224MAA SA205E224MAA Виробник : AVX Corporation spingrd.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності
SA205E224MAA SA205E224MAA Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U