SA205E224MAR
SA205E224MAR KYOCERA AVX
SASprinGuard-1158830.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U 20 % .2 in
на замовлення 4906 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SA205E224MAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA205E224MAR SA205E224MAR Виробник : AVX spingrd-776981.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U
SA205E224MAR SA205E224MAR Виробник : KYOCERA AVX Components spingrd.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V Z5U 20% Axial 85°C T/R
товару немає в наявності
SA205E224MAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 0.22UF 50V Z5U AXIAL