Продукція > OMEGA > SA3-K-120-SRTC
SA3-K-120-SRTC
SA3-K-120-SRTC OMEGA
2843134.pdf
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - SA3-K-120-SRTC - Thermoelement, K, -17 °C, 260 °C, 120 ", 3 m
tariffCode: 90259000
Tastkopf-/Messfühlerlänge, imperial: -
rohsCompliant: NA
Tastkopf-/Messfühlerlänge, metrisch: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NA
Sensorgehäusematerial: -
Anschlusslänge - metrisch: 3m
Anschlusslänge - imperial: 120"
usEccn: EAR99
Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, imperial: -
euEccn: NLR
Erfassungstemperatur, min.: -17°C
Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, metrisch: -
Erfassungstemperatur, max.: 260°C
Produktpalette: SA3 Series
productTraceability: No
Thermoelement: K
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMEGA - SA3-K-120-SRTC - Thermoelement, K, -17 °C, 260 °C, 120 ", 3 m, tariffCode: 90259000, Tastkopf-/Messfühlerlänge, imperial: -, rohsCompliant: NA, Tastkopf-/Messfühlerlänge, metrisch: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NA, Sensorgehäusematerial: -, Anschlusslänge - metrisch: 3m, Anschlusslänge - imperial: 120", usEccn: EAR99, Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, imperial: -, euEccn: NLR, Erfassungstemperatur, min.: -17°C, Tastkopf-/Messfühlerdurchmesser, metrisch: -, Erfassungstemperatur, max.: 260°C, Produktpalette: SA3 Series, productTraceability: No, Thermoelement: K, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA3-K-120-SRTC SA3-K-120-SRTC Виробник : Omega SA3.pdf Description: THERMOCOUPLE WITH SELF-ADHESIVE
Packaging: Bulk
Temperature Range: -40°C ~ 260°C
Terminal Type: Connector
Length - Lead Wire: 120.000" (3048.00mm)