SA301A222KAR
SA301A222KAR KYOCERA AVX Components
spingrd.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0022uF 100V C0G 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 2200 pF.
Інші пропозиції SA301A222KAR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SA301A222KAR SA301A222KAR Виробник : KYOCERA AVX spingrd.pdf Description: CAP CER 2200PF 100V NP0 AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.150" Dia x 0.290" L (3.81mm x 7.37mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 2200 pF